6 Цікавих Локацій Миколаївської Області | Поради від 5 Мандрівників

04.06.2020 19:11 Автор
(6 голосов)
Актівський каньон Актівський каньон

/Миколаївська область має вихід до Чорного моря, але через наближення до супер-туристичної Одеської області не є першим курортом країни. Хоча насправді в Миколаївській області є дивовижні місця, які безперечно варто відвідати! Сьогодні ви дізнаєтеся про шість привабливих місць, про які розповіли жителі Миколаїва та туристи.

1. Варварівський Міст 

Варварівський Міст. Автор: Людмила ТопаловаВарварівський Міст. Автор: Людмила Топалова

Коли Варварівський міст тільки побудували у 1964 році, він став найбільшим автодорожнім мостом у всьому СРСР. Тоді це була надзвичайна подія - на побудову цього моста держава тоді виділила десятки мільйонів рублів. 

Це - єдиний міст і Україні, що откриватєься перпендикулярно основній частині. Взагалі потребує срочного ремонту, бо коли строївся, ще не було фур по 50 тон.

Зараз Варварівський міст залишається однією з "фішок" Миколаїва, і особливо подобається велосипедистам. Людмила Топалова розповіла, що обожнює їздити по Варварівському мосту на велосипеді. 

 

Варварівський міст в туманВарварівський міст в туман

 

2.  Актівський Каньон 

Актівський Каньон з вісотиАктівський Каньон з вісоти

Природа Актівського каньону - унікальна, і входить до національного природного парку "Бузький гард", який розміщений на одному з найстаріших клаптиків суші Євразії. Каньон являє собою унікальний комплекс гранітних скель, валунів та степової і водної екосистем. 

Річка в Актівському КаньоніРічка в Актівському Каньоні

Наразі це чудове місце місто для прогулянок та походів вихідного дня. 

 

3. Арбузинський Каньон

Арбузинський каньон знаходиться поруч із Актівським каньоном. І через менший розмір його часто називають "Малим Актівським каньоном". 

Перехід через річкуПерехід через річку

Якщо прогулятися обидвома каньонами, можна зрозуміти, що ландшафт - різний. Гострі скелі Актовскього каньону змінюються величезними валунами Арбузинського каньону.

Прохід у скеляхПрохід у скелях

Цікаво та несподівано, що Арбузинський каньон має вулканічне похождення, а тому річка Арбузинка майже ніколи не промерзає
Про Актівський та Арбузинський каньони розповіли та надали фото Сергій та Тетяна Білинські.
 

4. Мігійські Пороги

Мігійські пороги влітку перетворюється на справжню "мекку" водних туристів. Сюди приїжджають як рафтери-початківці, так і професіональні каякери. Найбільш відомий поріг - "Червоні Ворота", який більш відомий як "Інтеграл", названий через свою типову форму

Мігійські ПорогиМігійські Пороги

Якщо ви хочете спробувати водний туризм, то найкраще, що ви можете зробити - це "влитися" в Мігійські пороги. 

Про Мігійські пороги розповів Віталій Дикий.

 

5. Грецька Колонія Ольвія

Якщо вирушити в бік моря, то можна відвідати одне зі старовинних поселень на території України - Ольвію. У перекладі з давногрецької назва міста означала "щаслива", і не дивно, бо це місто майже тисячу років було політичним та економічним центром цілого регіону. 

Місто Ольвія зустрічалося в творах Геродота та інших письменників, деякі з яких називали місто Борисфеном. Друга назва виникла через те, що місто знаходиться неподалік від гирла Дніпра, який також називали Борисфеном та вважали однією з найбільших рік у світі. 

Національний історико-археологічний заповідник «Ольвія» існує вже майже 100 років, включаючи в себе городище, некропіль та острів Березань

Під час розкопок у Ольвії знайшли велику кількість художніх шедеврів, деякі з яких відправили до всесвітньо відомих музеїв - Петербурзького Ермітажу, Одеського археологічного музею, Київського національного історичного музею, Лондонського музею, Паризького Лувру, Берлінського музею та інших. Проте, багато арт-об'єктів залишилися в місті, і туристи можуть їх подивитися. 

 Про Ольвію розповів Дмитро Голян.

6. Кінбурнська Коса

Кінбурнська коса - це унікальне в Україні місце, яке з одного боку омивається морскою водою, а іншого - прісними водами Дніпра. Зараз це заповідник, який налічує сотні унікальних рослин, риб та птахів.

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#красиваУкраїна #кінбурнськакоса Трошки про це місце від автора світлин @macarenamax Немного расскажу про дорогу до этого места. 40км от трассы до села Геройского - сплошные дыры в асфальте. После этого начинается 45км песков. От Геройского до Покровки 22км, по этим пескам можно проехать не сильно страдая, при условии - что вы знаете дорогу. А вот после Покровки начинается ад )). Тут уже не каждый проедет. Есть одна-две дорожки, которые знают только местные, по ним можно доехать до села Рымбы, а от них уже до "шпиля" косы идёт хорошая грунтовка. Некоторые пробуют штурмовать по берегу моря - не рекомендую. Можно хорошо закопаться и очень много заборов-преград. Также имейте ввиду, данный полуостров - природо охранная зона. Проезд только по дорогам, выезды на береговую линию запрещены. Хоть и следят за этим вяло, но можно нарваться! Всем удачи в покорении этой точки на карте Украины!

Публикация от Мотофестиваль "Тарасова Гора" (@tarasovagora)

Останнім часом Кінбурнська коса стала популярним місцем для походів з палатками та відпочинку на пляжі. Це чудова нагода для тих, хто любить природу та незабруднені туристами місця!

 Про Кінбунську косу розповіла Людмила Топалова

Ми дуже вдячні нашим авторам за те, що розповіли про цікаві місця в Миколаївській області! Якщо у вас виникнуть питання, задавайте їх в коментарях.

Нагадую, що ви також можете розповісти про свої улюблені, або просто цікаві місцини в Україні. 

Створюємо "Путівник за Межами Путівників!" - хто хоче приєднатися, пишіть в коментарях або на пошту Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

 

 

 

Прочитано 1666 раз

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

Наш Youtube

Мы в Instagram

    ПОИСК

    Узнавайте о новостях и советах в путешествии первыми!